Horgaszclub.hu

Hírek - Itt az új horgászkártya 600 elfogadóhely!

Vissza
2010. Február 1.-től a HorgászClub Partnerkártya Program átalakul. Cégünk megállapodást kötött az "Euro Discont Club"-bal, melynek értelmében már közel 600 elfogadóhelyen használhatják az EDC logoval ellátott Horgászkártyát!

 

Az EDC-ről bővebben:

Az EDC - a CardSolutions Group tagjaként - Magyarország legnagyobb létszámú törzsvásárlói rendszere, mely országosan 574 kártyaelfogadóhelyen (üzletekben, szolgáltatóhelyeken stb.), illetve webáruházban azonnali kedvezményt biztosít az élet minden területén mindazoknak, akik rendelkeznek olyan érvényes plasztikkártyával, melyen szerepel az EDC logója.

A kettőtől ötven százalékig terjedő - átlagosan 11,4% - kedvezmények segítségével a kártyatulajdonosok évi több tízezer - vagy akár több mint százezer - forintot is meg tudnak takarítani családi vásárlásaik során.

Kiemelt partnereink kedvezményadói ajánlata magáért beszél, így nem véletlen, hogy taglétszámunk ma már több mint 700.000 fő. E hatalmas tagságot biztosító cégek, szervezetek listája - a teljesség igénye nélkül referenciaoldalunkon- található.

Vásárlói klubunk nagy ütemben bővül, így hamarosan elérjük ezres elfogadóhely-, illeve a milliós taglétszámot.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Feltöltve: 2010-03-26 11:56 - Frissítve: 2010-03-26 11:56
Érdekesnek találta? Ossza meg ismerőseivel:
Iwiw Facebook Twitter Tumblr Google
Még üres a kosara? Rendeljen webáruházunkból!
Látogassa meg horgaszclub.hu a ShopMania weboldalon
Neked fontos a KÖRNYEZET- VÉDELEM?


  •  
  • "A földet unokáinktól kaptuk kölcsön" én e szerint élek! (55%)

  •  
  • Amennyire tudom védem a környezetemet! (36%)

  •  
  • Szelektíven gyüjtöm a hulladékot! (7%)

  •  
  • Néha eszembe jut! (2%)

  • Hidegen hagy! (0%)


  • Összesen 128 szavazat érkezett!

Régebbi szavazásokBezár

HorgászClub Pontyfogó Kupa 600.000 forintos díjazással

A Horgászclub.hu Pontyfogó Kupa harmadik illetve negyedik  ízben kerül megrendezésre. A megmérettetésekre 2012. Május 3-6-ig az 5 tó Horgásztórendszer 3-as taván valamint 1012 június 21-24 között a Malomvölgyi Parkerdőben a Kökényi tónál kerül sor. A versenyekenn fenekező módszerrel, hajszálelőkén felkínált csalikkal lehet horgászni. Az induló csapatok a mérlegelések során elért összespontszámuk alapján nyerik el helyezéseiket.

Gyere és küzdj meg Tornádóval a 600.000 forint nyereményért!

További információk

{title}

{desc}

Tovább...
Bezár